מרכז שטיינזלץ מזמין אתכם להשתתף באירוע גאלה

ממשיכים את דרכו

ידע יהודי בעידן הדיגיטלי

יום ראשון, ז' בתשרי תשפ"ג (2.10.22) | מלון אוריינט ירושלים
רון דרמר

רון דרמר

שגריר ישראל לשעבר בוושינגטון
עמית סגל

עמית סגל

פרשן פוליטי, חדשות 12, ידיעות אחרונות
אילן קפטל

אילן קפטל

יושב ראש בית ההשקעות East Wind Advisors
הרב מני אבן ישראל

הרב מני אבן ישראל

מנכ"ל מרכז שטיינזלץ
ג'ורדנה קטלר

ג'ורדנה קטלר

דירקטור מדיניות, ישראל ויהדות התפוצות Meta
הרב פנחס עלוש

הרב פנחס עלוש

קהילת בית תפילה סקוטסדייל, אריזונה

18:00 - קבלת פנים | 19:30 - ארוחת ערב

תרגום סימולטני עברית/אנגלית

הכשר מהדרין גלאט שמיטה לחומרה

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת עד 31.08.2022: ₪1,360
מחיר כרטיס אחרי 31.08.2022: ₪1,530

למידע נוסף:

[email protected]

02-646-0919

פרוייקט משנה שטיינזלץ באנגלית

הרב אבן-ישראל שטיינזלץ ז"ל הדגיש כי קהילות שנטשו את לימוד התורה פשוט חדלו להתקיים.

במציאות מוכת התבוללות יהודית, המוטו של הרב, "למד את עמי" הוא קריאה דחופה. עזרו למרכז שטיינזלץ להפיץ ידע יהודי סביב העולם ותרמו לפרוייקט המשנה באנגלית.

הקדש משנה לזכר אהוב ועזור לנו לחזק את הזהות היהודית לדורות הבאים.

משנה - ₪3,500

תרומתך כוללת

הקדשה בספר המשנה
פרסום התרומה בגאלה
כרטיס 1 לגאלה

פרק - ₪25,000

תרומתך כוללת

הקדשה בספר המשנה
פרסום התרומה בגאלה
2 כרטיסים לגאלה

מסכת - ₪126,000

תרומתך כוללת

הקדשה בספר המשנה
פרסום התרומה בגאלה
5 כרטיסים לגאלה

למידע נוסף:

[email protected]

02-646-0919

אודות משתתפי הגאלה

רון דרמר

רון דרמר

שימש כשגריר ישראל בארצות הברית ( 2013 – 2021 ). הוא נחשב אחד השגרירים הבולטים אי-פעם בתפקיד זה, ואחד משגרירי המדינות המשפיעים ביותר במהלך כהונתו הארוכה בוושינגטון.

בין השנים 2009 – 2013 כיהן במשרד ראש הממשלה כיועץ הבכיר של ראש הממשלה בנימין נתניהו. בתפקיד זה, היה דרמר כוח מניע לרבות מההתפתחויות הדיפלומטיות החשובות של התקופה, בהן הבטחת סיוע אמריקאי צבאי ארוך טווח לישראל, העברת השגרירות האמריקאית לירושלים, הכרה של ארה"ב בריבונות ישראלית על רמת הגולן, יישום מסע הלחץ המרבי נגד איראן והשגת פריצת הדרך ההיסטורית שהובילה להסכמי אברהם. לאורך כהונתו, התמיד דרמר להשמיע בתקשורת קול יציב ובוטח המגן על מדינת היהודים.

דרמר הוא מחבר רב המכר 'יתרון הדמוקרטיה: על כוחו של החופש לגבור על הרודנות והטרור', שאותו כתב יחד עם נתן שרנסקי. הספר תורגם לעשר שפות.

כיום, דרמר הוא עמית מצטיין במכון היהודי לביטחון לאומי של אמריקה, הוא שותף ב- Exigent Capital, חברת השקעות בוטיק בירושלים, ומכהן במועצת המנהלים של Netspark , חברת טכנולוגיות אינטרנט ישראלית מובילה.

רון מתגורר בירושלים, הוא נשוי לרודה ולהם חמישה ילדים.

עמית סגל

עמית סגל

הפרשן הפוליטי הראשי של חדשות ערוץ 12, כלי החדשות הפופולרי והמשפיע בישראל, ושל ידיעות אחרונות, העיתון הנמכר ביותר במדינה. הוא מחבר הספר רב המכר "סיפורה של הפוליטיקה הישראלית".

עמית סגל גר בירושלים, נשוי לרעות ולהם שני ילדים.

אילן קפטל

אילן קפטל

משנת 2010 , מכהן אילן כיו"ר בית ההשקעות East Wind, כשהוא מביא עמו למעלה מ 30 שנות ניסיון כבנקאי בכיר בתחום ניהול השקעות ותאגידים.

אילן הוא יו"ר בנק אי.די.בי ניו יורק, יו"ר מועצת המנהלים של טרונקס בע"מ, ומכהן בדירקטוריון מקסטיל בע"מ. הוא גם מכהן במועצה המייעצת של Jerusalem Venture Partners Media Fund, ומשמש כנאמן של קרן ראסל ברי. הוא יו"ר מועצת המנהלים של הידידים האמריקאים של בצלאל וחבר במועצת המבקרים במרכז הרפואי של אוניברסיטת קולומביה.

הרב מני אבן ישראל

הרב מני אבן ישראל

בשנת 2005 , מינה הרב עדין אבן ישראל שטיינזלץ את בנו, הרב מני, כמנכ"ל מרכז שטיינזלץ, בשאיפה להשלים את מלאכת תרגום הקנון היהודי, ובכך לממש את חזונו של הרב עדין – 'למד את עמי'.

תחת כהונתו של הרב מני, מרכז שטיינזלץ בשיתוף עם הוצאת קורן, השלים את הוצאת התלמוד המבואר בעברית, הוציא את תלמוד הבבלי באנגלית (מהדורת נאה), תנ"ך שטיינזלץ בעברית ובאנגלית, את הרמב"ם השלם, מהדורה חדשה של התניא, המשנה המבוארת בעברית ועוד ספרים רבים של הרב עדין העוסקים בפילוסופיה יהודית אשר טרם ראו אור. הרב מני יצר שיתופי פעולה עם ארגונים ויוזמות כגון 929, הרמב"ם היומי, מט"ח וספרייא אשר מובילים לחשיפה ולימוד משמעותי של ביאורי הרב לציבור הרחב.

על מנת לשמר את אוצר הידע היהודי, הרב מני, יחד עם צוות איכותי ומיומן, מוביל מהפכה דיגיטלית בתחום הידע היהודי, בפיתוח יישומון 'שטיינזלץ ללימוד יומי' אשר הורדה אלפי פעמים בכל רחבי העולם, ביצירת ארכיון דיגיטלי של הרב שטיינזלץ אשר ישמש תלמידים, חוקרים ואנשי פדגוגיה ובהקמת פורטל דיגיטלי, מיזמים שינגישו את עבודתו של הרב  שטיינזלץ לכל החפץ ללמוד.

הרב מני הוסמך לרבנות בידי הרב הראשי הרב מרדכי אליהו זצ"ל בשנת 1995. במשך השנים 1999 - 2005, שירת כרב קמפוס בארגון הלל באוניברסיטת של SUNY Stony Brook, NY ובאוניברסיטת מרילנד.

הרב מני גר בירושלים, נשוי לליזה ולהם ארבעה ילדים.

ג'ורדנה קטלר

ג'ורדנה קטלר

ג'ורדנה קטלר היא האחראית למדיניות ציבורית של ישראל והתפוצות היהודיות בחברת Meta (לשעבר פייסבוק). ג'ורדנה שירתה בעבר כראש סגל בשגרירות הישראלית בוושינגטון וכיועצת לענייני תפוצות במשרד ראש הממשלה.

ג'ורדנה היא ילידת וושינגטון הבירה ועלתה לארץ בשנת 2007. היא גרה במודיעין, נשואה לאדם ולהם שלושה ילדים.

הרב פנחס עלוש

הרב פנחס עלוש

הרב עלוש הוא המייסד של אחד מבתי הכנסת התוססים והצומחים ביותר בארצות הברית, קהילת בית תפילה בסקוט־ סדייל, אריזונה, שם הוא מתגורר עם אשתו אסתר ועשרת ילדיו. הרב עלוש הוא בוגר הישיבה התיכונית 'מקור חיים' של הרב שטיינזלץ בגוש עציון ותלמידו הקרוב של הרב.

הרב עלוש הוא נואם מחונן המעניק השראה לקהל ברחבי ארצות הברית, אירופה, ישראל ודרום אפריקה. המגזין Jewish Daily Forward מנה אותו כאחד מ 36 הרבנים מעוררי ההשראה של אמריקה, אשר "מעצבים את היהדות של המאה ה 21".

הרשמה לשידור חי של הגאלה 2022